Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їм людство у своєму науково-технічному розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів. Наука об’єднує працю багатьох творчих людей різних напрямків.

Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, в третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. З’явилося свято в 1997 році у зв’язку з підписанням відповідного президентського указу.

Науковий потенціал України вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів в різних галузях науки. Науково-технічну діяльність регулює закон, прийнятий в Україні в 1999 році.

Щиро вітаємо колектив Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області з цим знаменним святом, до якого так чи інакше причетні усі!

Щороку на факультеті більшає число науковців, розвиваються теми і напрямки, проводяться наукові конференції з міжнародною участю, студенти пробують свої сили у власних дослідженнях та здобувають перемоги на конкурсах наукових робіт.

Значні бібліотечні ресурси, спеціалізовані лабораторії та сучасні комп’ютерні комплекси,  співпраця факультету з науковими установами сприяють цьому якнайкраще.

Нехай же наш вклад в науку України дасть потужний поштовх розвитку на благо людства! 

Нових вам ідей і цікавих пошуків, вагомих здобутків і глибоких тем, дорогі науковці!

Міцного вам здоров’я, удачі, наснаги, радості знахідок, неординарних рішень, незгасаючого інтересу, успішного вирішення важливих проблем у ваших ґрунтовних розробках!