1

Чудового літнього дня, напередодні п’ятниці відбувся відкритий захист кваліфікаційних проектів випускників за спеціальністю «Дизайн». Ми вітаємо фахівців із захистом кваліфікаційних проектів. Всі присутні на захисті мали змогу оцінити професійний рівень та знання дизайнерів. Модерн, Еклектика, Арт деко, Лофт, Мінімалізм, Хай Тек все під силу нашим дизайнерам! Були представлені повноцінні дизайн-проекти включно з детальними візуалізаціями, скетчами, колажами, кольорово-фактурною картою та іншими обов’язковими елементами професійної подачі проекту. Чотири роки наполегливої праці зробили зі студентів справжніх професіоналів.

Працюючи над кваліфікаційним проектом та презентуючи його перед екзаменаційною комісією, студенти реалізовують навички, отримані на попередніх етапах навчання, теоретичні та практичні засоби професійної діяльності відповідно до вимог стандартів вищої освіти. Основними завданнями дипломного проектування були: систематизація, закріплення і розширення отриманих у процесі навчання умінь, їх практичне використання при вирішенні конкретних творчих завдань.

Розробка та захист кваліфікаційного проекту – це лише перший самостійний крок у вибраному професійному напрямку. І як знати, може настане час, коли вони стануть кращими з кращих в улюбленій справі. А поки що у них все тільки починається!